Ev Eşyası Depolama

 

     ROTA Depolama, depolama hizmetlerinde değerli müşterilerimiz firmamız faaliyetleri arasında bulunan eşya depolama sistemimiz siz müşterilerimizin isteği ve beklentileri doğrultusunda hazırlanmış olup ev eşyalarınız için dizayn edilmiştir. Eşya depomuz firmamızın özmalı olup kesinlikle kira veya bir başkasına ait değildir. İçersinde elektrik & su ve kanalizasyon tesisatı yoktur. Depomuzda 24 saat güvenlik bulunmaktadır.

          Ev eşya deposu rutubet olmayan, istenildiği zaman havalandırılabilen her türlü haşere ve doğal afetlere karşı önlem alınmış ve en önemlisi de sigortalanmış olmalıdır.

          ROTA Depolama ev eşyası depolama fiyatlarında en ekomik fiyatları sunmaktadır. Kaliteli hizmet, güvenilir bir eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın

(ŞUBE): 0212 213 08 90 | (MERKEZ): 0216 574 74 27 | (GSM): 0532 367 36 01

KURUMSAL WEB SAYFAMIZA BAĞLANIN

Depolama,ev depolama,eşya depolama,ev eşyası depolama,istanbulda hizmet veren depolama firmaları,depolama şirketleri,depolama firmaları,evden eve depolama,kiralık depo,satılık depo,nakliyat depolama,depolama fiyatları,antrepo depolama,kiralık depolar,kiralık depo istanbul,depocu,depo,istanbul depo,rota depolama,rota nakliye,evden eve nakliyat depolama,kiralık depolama firmaları,ev eşyası taşıma,evden eve taşımacılık,depolamalar,depolamacı,depocu,depolar..