Evden Eve Nakliyat

   

     İşimiz nakliyat ve biz işimizi en iyi şekilde yaparak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak, sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi birçok ihtiyacınıza hizmet verecek kapsamlı hizmet ağına ve gerekli araç filosuna sahibiz.

     İşimizi yürüttüğümüz deneyimli yöneticiler, tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımızla dahada güvenilir ve kaliteli hale getiriyor, memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hem İstanbul içi hemde İzmir, Ankara,      Adana ve diğer şehirlerimize evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliye hizmetlerini, müşteri memnuniyeti esasına dayanan bir hizmet kalitesi ile uzun yıllardan beri yapmaktadır.

     Evden eve nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız sorunsuz nakliyat bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır. Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılıgı, Parça eşya taşımacılıgı, depolama hizmeti, Askılı tekstil taşıması, piyano nakliyesi , Fuar ve stand seminer malzemeleri gibi çeşitli hizmet alanlarında profesyonel hizmet anlayışımızı , tecrübelerimizi ve kalitemizi siz değerlimüşterilerimizle paylaşmaktayız.

En büyük hedef ve farkımız, olağanın dışında, belli kalıplar ile değil siz müşterilerimizin istekleri ve arzuları dahilinde, taşınma işini en sorunsuz şekilde gerçekleştirmektir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde taşınma işinin gerçekleşmesidir. Şu unutulmamalıdır ki ! Evden Eve Taşımacılık (Nakliye), hafife alınmamalı, kesinlikle uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Tecrübesiz kişiler tarafından yapılacak taşımada meydana gelecek hasarlar , maddi açıdan karşılansa bile bu olayın vereceği rahatsızlık  hiç bir şekilde karşılanamaz.

 Bu tip sıkıntıların oluşmaması için Ege Kur evden eve nakliyat uzman kadrosu, araçları, taşınma sırasında kullanılan malzemeleri ve diğer tüm özellikleri ile müşterilerine sorunsuz nakliyat sözü vermektedir.

      Tüm bu profesyonellik ile hareket etsekte siz müşterilerimize taşınma sırasında eşya değerine göre sigorta yapmakta ve hatta memnun kalmamanız dahilinde para iade garantisi vermekteyiz.

      Bizi ve hizmetlerimi daha yakından tanımak için sitemizde ilgili bölümlere gidebilir, bizi telefonla arayabilir, istersenizde talep formumuzu kullanarak evden eve nakliyat konusunda bizim size dönmemizi bekleyebilirsiniz.

(ŞUBE): 0212 213 08 90 | (MERKEZ): 0216 574 74 27 | (GSM): 0532 367 36 01

KURUMSAL WEB SAYFAMIZA BAĞLANIN

Depolama,ev depolama,eşya depolama,ev eşyası depolama,istanbulda hizmet veren depolama firmaları,depolama şirketleri,depolama firmaları,evden eve depolama,kiralık depo,satılık depo,nakliyat depolama,depolama fiyatları,antrepo depolama,kiralık depolar,kiralık depo istanbul,depocu,depo,istanbul depo,rota depolama,rota nakliye,evden eve nakliyat depolama,kiralık depolama firmaları,ev eşyası taşıma,evden eve taşımacılık,depolamalar,depolamacı,depocu,depolar..